top of page
auto-bek-banner-1920x400-kdo-jsme-1.jpg

AUTO B.E.K.

Váš partner v Ústí na Labem pod skálou...

Najdete nás v Ústí nad Labem – a to přímo pod Mariánskou skálou. Auta máme rádi, prodejem a servisem vozů se zabýváme již přes 30 let. Naši proškolení odborníci se o vás vždy postarají tak, abyste od nás odjížděli maximálně spokojeni. Disponujeme nejmodernějším vybavením a budeme se vždy snažit vám vyjít absolutně vstříc. Prodáváme vozy značek Mazda, Honda a SsangYong a disponujeme autorizovaným servisním střediskem Mazda, Honda, SsangYong a Subaru. Samozřejmostí jsou kompletní poprodejní služby včetně nabídky ojetých vozů, výkup protiúčtem a poradíme vám i s výběrem financování a pojištění. Prodejem vozu to u nás nekončí.

auto-bek-banner-kdo-jsme-1.jpg

Ty nejlepší služby pro vás

Kromě prodeje nových vozů nabízíme i široké spektrum služeb. Samozřejmostí je autorizované servisní středisko pro značky Mazda, SsangYong, Honda a Subaru. Disponujeme nejmodernější technikou, máme proškolené odborníky, kteří s vámi jistě najdou to nejlepší řešení vašeho problému, ať už se jedná o garanční či standardní servisní prohlídku nebo jakoukoliv opravu včetně havárie.

 

Nabídneme vám i fleetový prodej pro podnikatele, zajímavý program financování a pojištění a v nabídce máme i výkup a prodej ojetých vozů.

To největší pohodlí pro vás

Během čekání na váš nový či ojetý vůz, nebo při čekání na vyřízení ostatních služeb, včetně servisu, si můžete udělat pohodlí v naší klidové zóně, kde vám nabídneme například kávu.

auto-bek-banner-kdo-jsme-2.jpg
bottom of page